url link kısaltma

Sosyal medya veya pazarlama sırasında kullandığınız linkler çok uzun olabilir ve bu linkleri kısaltmak isteyebilirsiniz. Url kısaltma araçları bu konuda sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Bu yazımda sizlere kolay ve en çok kullanılan URL kısaltma araçlarından örnekler vereceğim.

Google Shortener

URL kısaltma konusunda google bir ürünü olan google shortener buradan ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken kısaltmak istediğiniz linki yazmak ve butona basmak. Oluşan bu linki istediğiniz alana ekleyebilir veya sosyal medya hesaplarınızdan kolayca paylaşabilirsiniz. Link özelindeki istatistiklere linkin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

url kısaltma google shortener

Bitly

Bitly, URL’lerimizi daha küçük yapma imkânı verir ve tıklama sayısını, ülkeyi, bağlantıyı zaman içinde ve hangi sitelerde paylaşıldığını görebildiğimiz eksiksiz istatistikler sunar. Bitly ayrıca marka imajınızı daha iyi konumlandırmak için kısa URL’yi özelleştirmenize izin verir.  Bitly buradan ulaşabilirsiniz.

url kısaltma bitly

SmartURL

SmartURL aracı bize, URL’leri özelleştirme, web veya mobil cihazlar için kısaltılmış bağlantılar oluşturma ve her URL için açıklama ekleme, yeniden hedefleme gerçekleştirme veya CSV’de dışa aktarılan istatistikleri ve metrikleri alma imkanı sunar.

url kısaltma smarturl

https://www.kemaltemel.com/wp-content/uploads/2017/11/url-link-kisaltma.jpghttps://www.kemaltemel.com/wp-content/uploads/2017/11/url-link-kisaltma-150x150.jpgkemalToolsbitly,google shortener,smarturl
Sosyal medya veya pazarlama sırasında kullandığınız linkler çok uzun olabilir ve bu linkleri kısaltmak isteyebilirsiniz. Url kısaltma araçları bu konuda sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Bu yazımda sizlere kolay ve en çok kullanılan URL kısaltma araçlarından örnekler vereceğim. Google Shortener URL kısaltma konusunda google bir ürünü olan google shortener buradan ulaşabilirsiniz....